Auto Moto Invest Cariere

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

  1. Cariera
  2. Specialist magazie piese de schimb
26.05.2023
Altele

Dacă te remarci ca fiind o persoană organizata, atentă la detalii și îți dorești să adaugi în portofoliul tău, experiența în organizarea unei magazii cu piese auto de schimb, aplică la acest job și hai să ne cunoaștem!

Specialist magazie piese de schimb

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Cunoștinte operare PC

-Cunoștințe tehnice

Descrierea jobului:

- Efectuarea recepției cantitative, valorice și calitative a mărfurilor și întocmirea documentelor legate de recepție;
- Livrarea operativă a marfurilor în atelier;
- înregistrarea în evidențele gestiunii pe baza de documente legale a intrărilor și ieșirilor de mărfuri;
- Organizarea depozitului prin păstrarea ordinii în așezarea mărfurilor conform caracteristicilor tehnice de depozitare pentru fiecare tip de marfă;
- Răspunde de evidența termenelor de garanție a produselor din stoc;
- Participă la efectuarea inventarelor.

Experiența în domeniu nu este necesară, te vom ghida pas cu pas în tot parcursul tău de invățare, așa că nu ai niciun motiv să nu aplici la acest job! :)

Te așteptăm în echipa noastră!

Auto Moto Invest
600353 Bacău
Calea Moldovei nr.191
Telefon 0234/577.712